Edukativní kemp je druh příměstského tábora, který dětem zajistí smysluplný program na prázdninové dny. Není jen o zábavě, ale nenápadně a zajímavě je zařazeno i vzdělávání a podpora dítěte. Budeme se učit ohodnotit sami sebe, budeme si pomáhat, naučíme se přijímat pochvalu. Ale i uznat, že se mi něco nepovedlo. Dokážeme si, že když se chce, tak to jde.

pondělí 1. května 2017

Léto s Duhou 2017

V letošním roce pořádá Duha Dobřejovice Edukemp - Léto s Duhou 2017 ve spolupráci se ZŠ Navis v Dobřejovicích v prostorách Zámku Dobřejovice.

Otevíráme letní pětidenní Edukemp (24.7. - 28.7. 2017) a dva víkendové Edukempy (25.8. - 27.8. 2017; 1.9. - 3.9. 2017).
Cílem je nabídnout dětem nejen smysluplný program, ale umožnit jim i osvojení nových dovedností, lépe poznat sám sebe a zažít mnoho zábavy a nenásilnou formou tak podpořit úspěšný start do nového školního roku. Na děti čekají během programu zážitkové aktivity, tvoření, výlet, rozvoj studijních dovedností, trénink pozornosti, paměti a hravou formou i anglický jazyk.

Edukemp- Léto s Duhou 2017 je vhodný jak pro předškoláčky, tak i pro školní děti všech kategorií. Vaše děti povedou lektoři z Duhy Dobřejovice: http://www.kompasduha.cz/


Pokud máte o některý z termínů zájem, vyplňte prosím následující formulář:

Žádné komentáře:

Okomentovat