Edukativní kemp je druh příměstského tábora, který dětem zajistí smysluplný program na prázdninové dny. Není jen o zábavě, ale nenápadně a zajímavě je zařazeno i vzdělávání a podpora dítěte. Budeme se učit ohodnotit sami sebe, budeme si pomáhat, naučíme se přijímat pochvalu. Ale i uznat, že se mi něco nepovedlo. Dokážeme si, že když se chce, tak to jde.

sobota 3. září 2016

Vyhodnocení soutěže

Každý, kdo včera přišel se svým deníkem na akci v Modletickém zámku, si odnesl cenu. Všechny deníky byly krásné a zachytily vše, na co nechceme zapomenout.

 Všichni jsme si užili krásné odpoledne na BOSOVIŠTI, Vyzkoušeli jsme si chůzi po všem možném -  i po skle. Procvičili své nožky a zručnost. Nechybělo občerstvení, legrace ani zmrzlina.

 Vyrobili jsme si spoustu maličkostí -  od náramků proti klíšťatům, přes přívěšky na klíče až po prstýnky, náramky, přívěšky a skleněné panáčky. Kdo měl odvahu, mohl si vyrobit i svoje vlastní botky.

 Pište, kreslete, malujte, lepte, zapisujte, fotografujte a tvořte věci společně NEJEN V LÉTĚ. Užívejte si  a zase někdy příště!!!!!!!!!!! 


Více fotek najdete na /www.facebook.com/duhadobrejovice/

Žádné komentáře:

Okomentovat